Rodzaje płatności

Klient może wybrać jedną z następujących możliwości płatności:

  • Przelew bankowy

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Klient wysyła przelew na konto bankowe sklepu internetowego https://oceanlook.pl

OCEAN GROUP J.ANTONIK, A.GOLUS, D.GOLUS
PLAC DWORCOWY 1G, 43-200 PSZCZYNA

Nazwa banku: ING Bank Śląski SA 15 1050 1315 1000 0092 1850 4976
Nr konta: Nr IBAN: PL : 15 1050 1315 1000 0092 1850 4976

Kod SWIFT: INGBPLPW

W treści przelewu należy podać numer zamówienia.
Towar wysyłany jest w pierwszy dzień roboczy po zaksięgowaniu przelewu na koncie bankowym sklepu internetowego https://oceanlook.pl o ile dostępny jest zamówiony towar.

  • Płatność gotówką przy odbiorze

Klient płaci za odbierany towar bezpośrednio w siedzibie firmy OCEAN GROUP lub Klient płaci kwotę zamówienia plus ewentualne koszt przesyłki związane z dostarczeniem towaru do klienta bezpośrednio kurierowi DPD

  • Za pośrednictwem systemu płatności internetowych

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność kartą płatniczą lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie od pośrednika przyjmującego płatność, w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy o ile dostępny jest zamówiony towar.

  • Za pośrednictwem systemu Przelewy24

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność za pośrednictwem systemu płatności Przelewy24. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie od pośrednika przyjmującego płatność, w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy o ile dostępny jest zamówiony towar.

Start typing and press Enter to search

Koszyk